KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12678101
nr 1267 8101
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålningar, 4 st + bok, Anna Jalpachik, signerad. Olja på pannå, 14x12 - 35x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:05:10
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik